Co právě řešíme
oddělovač
MENU

Rychlé a efektivní řízení firem se specifickým zaměřením na zkušebnictví, certifikace, měření a kalibrace

Na základě našich úspěšně dokončených implementací řešení pro řízení firem se zaměřením na zkušebnictví, certifikace, měření, kalibrace a testování jsme připravili parametrizované řešení pro tento segment.

Námi nabízené řešení je postavené na komplexní, globální platformě Microsoft Dynamics 365 a pokrývá celý obchodní proces společnosti, včetně marketingu a reportingu.

Výsledný produkt je pak plně připraven na rozšíření funkcionality o oblast řízení servisu a řízení servisních techniků v terénu.


Na emailové adrese si s námi domluvte schůzku, na které Vám naše řešení rádi předvedeme. Samozřejmostí je i možnost video konference, kterou s Vámi rádi uspořádáme!


Hlavní výhody nasazení našeho řešení:

 • Jednotná databáze zákazníků, aktivit, příležitostí a servisních incidentů
 • Okamžitý přehled o stavu obchodu a výkonnosti jednotlivých obchodníků
 • Zastupitelnost jednotlivých pracovníků
 • Sdílení informací mezi pracovníky a týmy
 • Připravený reporting, včetně výstupů pro management
 • Přehledný a měřitelný marketing
 • Kvalitní péče o stávající zákazníky
 • Mobilní aplikace součástí nabídky
 • Jedno řešení ve všech pobočkách a odděleních
 • Nativní integrace na kancelářský balík MS Office

… a v neposlední řadě i rychlé nasazení a měřitelné výsledky vzhledem k předpřipravenému a vyzkoušenému řešení


Obchodní proces
Procesní model marketingové kampaně
Obchodní příležitost
Řídící panel aktivit prodeje

Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 je globální řešení od společnosti Microsoft, které svou modulární skladbou umožňuje flexibilní nasazení u zákazníků všech velikostí.

Řešení postavená na platformě Dynamics 365 mají zaručenou rozšiřitelnost v přirozené integraci s Office 365 a dalšími aplikacemi Microsoft. Uživatelé mají k dispozici známé prostředí a díky tomu již není třeba řešit nákladná propojení produktů rodiny Microsoft jako jsou například MS Outlook, Sharepoint, MS Teams, Excel, Word, OneNote …

Dynamics 365

Naše reference: SVMTech s.r.o.

Činnost společnosti SVMTech s.r.o. plynule navazuje na aktivity společnosti Spectris Praha spol. s r.o., která se více než 20 let zabývala dodávkami zařízení a řešením v oblasti měření hluku a vibrací jako výhradní dovozce a distributor světového lídra v oblasti měření hluku a vibrací – společnosti Brüel & Kjær Sound & Vibration Measurement A/S pro Českou republiku.

Počínaje dnem 1.7.2015 se výhradním distributorem produktů Brüel & Kjær Sound & Vibration Measurement A/S pro Českou republiku stává společnost SVMTech s.r.o.

Radovan Zadražil, Managing Director SVMTech s.r.o.„S aplikací Dynamics 365 jsme získali komplexní nástroj, který poskytuje detailní přehled o obchodní situaci a pomáhá nám s řízením naší firmy. Díky bezchybné integraci na účetní systém Pohoda máme detailní informace o obchodních případech od jejich identifikace až po fakturaci. Spolupráce se společností kWare byla jednoduchá a bezproblémová.


Naše další oborové reference:

 • DEKRA CZ a.s.
 • ÚJV ŘEŽ, a.s.

Oddělovač

Další zajímavé články

Případové studie, noví zákaznici i partneři, novinky z oboru, ale především naší firmy. O to vše se s Vámi chceme dělit v našich aktualitách.

Přejít do aktualit
 data-srcset

PF 2021

 data-srcset

SMART SALES – parametrizované řešení pro řízení obchodu postavené na Microsoft Power Platform

 height

Emailkampaně – Nahrazení služby “Trackovací doména” novou službou “Trackovací certifikát”

 data-srcset

Microsoft Awards 2019 – kWare finalista v oblasti Bankovnictví, kapitálové trhy a pojišťovnictví !!!

 data-srcset

V kWare myslíme ochranu životního prostředí vážně!

 data-srcset

Seminář “Řízení servisních techniků a projektové řízení – Digitální továrna 2.0 “

 data-srcset

KWare na Strojírenském veletrhu Brno 2019

Společnost kWare se stala integračním partnerem Asseco Solutions

Praha, 9. září 2019 – Společnost kWare se stala oficiálním integračním partnerem společnosti Asseco Solutions. Specializovat se bude na integrace podnikových informačních systému HELIOS s cloudovými technologiemi společnosti Microsoft. Společnost kWare je specialistou na…

Video ukázka oceněného řešení Géčko !!!

Ve spolupráci s kolegy ze společnosti jsme připravili video představení našeho unikátního řešení Géčko. Shlédnout ho můžete na našem youtube kanálu: https://youtu.be/BzUTKym9K9E

 data-srcset

Rychlé a efektivní řízení projektů

Úspěšné nasazení Dynamics 365 ve společnosti PROKEŠ & Co. CZ s.r.o.

Ve společnosti PROKEŠ & Co. CZ s.r.o. jsme úspěšně realizovali implementaci Dynamics 365 pro řízení obchodu a výrobních projektů. Součástí projektu byla i integrace na Office 365 a IS Pohoda. Společnost PROKEŠ & Co. CZ…