Co právě řešíme
oddělovač
MENU

Rychlé a efektivní řízení firem se specifickým zaměřením na zkušebnictví, certifikace, měření a kalibrace

Na základě našich úspěšně dokončených implementací řešení pro řízení firem se zaměřením na zkušebnictví, certifikace, měření, kalibrace a testování jsme připravili parametrizované řešení pro tento segment.

Námi nabízené řešení je postavené na komplexní, globální platformě Microsoft Dynamics 365 a pokrývá celý obchodní proces společnosti, včetně marketingu a reportingu.

Výsledný produkt je pak plně připraven na rozšíření funkcionality o oblast řízení servisu a řízení servisních techniků v terénu.


Na emailové adrese si s námi domluvte schůzku, na které Vám naše řešení rádi předvedeme. Samozřejmostí je i možnost video konference, kterou s Vámi rádi uspořádáme!


Hlavní výhody nasazení našeho řešení:

 • Jednotná databáze zákazníků, aktivit, příležitostí a servisních incidentů
 • Okamžitý přehled o stavu obchodu a výkonnosti jednotlivých obchodníků
 • Zastupitelnost jednotlivých pracovníků
 • Sdílení informací mezi pracovníky a týmy
 • Připravený reporting, včetně výstupů pro management
 • Přehledný a měřitelný marketing
 • Kvalitní péče o stávající zákazníky
 • Mobilní aplikace součástí nabídky
 • Jedno řešení ve všech pobočkách a odděleních
 • Nativní integrace na kancelářský balík MS Office

… a v neposlední řadě i rychlé nasazení a měřitelné výsledky vzhledem k předpřipravenému a vyzkoušenému řešení


Obchodní proces
Procesní model marketingové kampaně
Obchodní příležitost
Řídící panel aktivit prodeje

Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 je globální řešení od společnosti Microsoft, které svou modulární skladbou umožňuje flexibilní nasazení u zákazníků všech velikostí.

Řešení postavená na platformě Dynamics 365 mají zaručenou rozšiřitelnost v přirozené integraci s Office 365 a dalšími aplikacemi Microsoft. Uživatelé mají k dispozici známé prostředí a díky tomu již není třeba řešit nákladná propojení produktů rodiny Microsoft jako jsou například MS Outlook, Sharepoint, MS Teams, Excel, Word, OneNote …

Dynamics 365

Naše reference: SVMTech s.r.o.

Činnost společnosti SVMTech s.r.o. plynule navazuje na aktivity společnosti Spectris Praha spol. s r.o., která se více než 20 let zabývala dodávkami zařízení a řešením v oblasti měření hluku a vibrací jako výhradní dovozce a distributor světového lídra v oblasti měření hluku a vibrací – společnosti Brüel & Kjær Sound & Vibration Measurement A/S pro Českou republiku.

Počínaje dnem 1.7.2015 se výhradním distributorem produktů Brüel & Kjær Sound & Vibration Measurement A/S pro Českou republiku stává společnost SVMTech s.r.o.

Radovan Zadražil, Managing Director SVMTech s.r.o.„S aplikací Dynamics 365 jsme získali komplexní nástroj, který poskytuje detailní přehled o obchodní situaci a pomáhá nám s řízením naší firmy. Díky bezchybné integraci na účetní systém Pohoda máme detailní informace o obchodních případech od jejich identifikace až po fakturaci. Spolupráce se společností kWare byla jednoduchá a bezproblémová.


Naše další oborové reference:

 • DEKRA CZ a.s.
 • ÚJV ŘEŽ, a.s.

Oddělovač