Co právě řešíme
oddělovač
MENU

Úspěšné nasazení Dynamics 365 ve společnosti PROKEŠ & Co. CZ s.r.o.

Ve společnosti PROKEŠ & Co. CZ s.r.o. jsme úspěšně realizovali implementaci Dynamics 365 pro řízení obchodu a výrobních projektů. Součástí projektu byla i integrace na Office 365 a IS Pohoda.

Společnost PROKEŠ & Co. CZ s.r.o. se zabývá lisováním precizních gumových výrobků primárně pro automobilový průmysl.

Hlavním cílem projektu bylo propojení obchodu s realizací projektů, integrace na existující Office 365 a informační systém Pohoda a v neposlední řadě i samotné řízení výrobních projektů podle normy managementu kvality VDA pro automobilový průmysl.

Velkým přínosem nasazení Dynamics 365 je zejména omezení ručního zadávání dat, automatizace řízení projektů včetně upozorňování a hlídání termínů. Uživatelé řešení dále velmi přivítali grafické rozdělení stavu projektů a jednotlivých úkolů.

Implementace Dynamics 365 umožnila 360° pohled na data celého projektu již od prvotní fáze poptávky od zákazníka, přes plánování a definici, výrobkový a procesní designe až po finální přechod do sériové výroby.

  • Realizace projektu:                     H2 2019
  • Moduly Dynamics 365:               Dynamics 365 for Sales, Dynamics 365 for PSA
  • Cenová náročnost:                       500 -750 tis. Kč

Více informací o našich řešeních naleznete na www.kware.cz. Pokud máte zájem o nasazení Dynamics 365 ve vaší společnosti neváhejte nás kontaktovat na


Oddělovač