Co právě řešíme
oddělovač
MENU

Společnost kWare se stala integračním partnerem Asseco Solutions

Praha, 9. září 2019 – Společnost kWare se stala oficiálním integračním partnerem společnosti Asseco Solutions. Specializovat se bude na integrace podnikových informačních systému HELIOS s cloudovými technologiemi společnosti Microsoft.

Společnost kWare je specialistou na cloudové technologie společnosti Microsoft určené pro firemní segment. Na trhu působí již od roku 2003. Kromě CRM řešení Dynamics 365 se zabývá i technologiemi Office 365 a Azure, pro které nabízí i vlastní nadstavbová řešení. Nově se také zaměřuje na plnohodnotnou integraci systém HELIOS Green a HELIOS Orange s těmito technologiemi.

„Jsme rádi, že jsme ve společnosti kWare našli silného integračního partnera, který pomůže našim zákazníkům profitovat z výhod našich podnikových informačních systémů HELIOS a cloudových technologií Microsoftu,“ říká Iva Mottlová ze společnosti Asseco Solutions.  „Systémy HELIOS už od prvopočátku využívají platformu společnosti Microsoft a řada našich významných zákazníků dlouhodobě těží z výhod integrace HELIOSu s dalšími byznys nástroji této společnosti,“ dodává.

„Ve spojení Dynamics 365 i dalších cloudových nástrojů se systémy Helios vnímáme velký potenciál,“ uvedl Martin Čejka, obchodní ředitel společnosti kWare. „Jak ukázala úspěšná integrace systému HELIOS Green a Microsoft Dynamics CRM ve společnosti OKsystem, z plnohodnotného propojení obou systémů mohou naši zákazníci získat významné benefity, zejména v oblasti obchodu a péče o zákazníky,“ dodal.

Systémy HELIOS již od svého vzniku využívají serverové platformy Microsoft Windows Server/Microsoft SQL Server. Díky své otevřenosti nabízejí zákazníkům snadnou integraci s dalšími systémy a nástroji na této platformě, i možnost využití standardních nástrojů a pokročilých analytických funkcí např. v rámci Microsoft Excel 2019. Uživatelé systémů HELIOS zase mohou těžit z cenově dostupné serverové infrastruktury i její snadné správy a údržby.

Oddělovač