Vývoj vlastního softwaru

Navrhneme, přizpůsobíme a implementujeme přesně takové softwarové řešení, které se dokonale hodí pro Vaše firemní i obchodní účely.

Custom development

Co od Custom Development můžete očekávat?

Pro ty zájemce, kterým nelze nebo není efektivní implementovat řešení postavené na standardizovaných produktech z našeho portfolia (ERP, CRM či DMS), umíme navrhnout a zrealizovat řešení vyvinuté na „zelené louce“.

diagnostika

1. Diagnostika

Jedná se o před-implementační fázi. Tato fáze zahrnuje aktivity jako decision-making, zpracování nabídky, přípravu projektu apod.

analyza

2. Analýza

Reprezentuje oficiální začátek implementace. Tato fáze definuje aktivity potřebné k iniciaci a efektivnímu plánování projektu.

design

3. Design

Tato fáze zahrnuje konfiguraci celého systému řešení a návrh potřebných specifických customizací (návrh integrace a popis datové migrace).

vyvoj

4. Vývoj

Cílem této fáze je implementovat a testovat komponenty definované během Design fáze, zahrnující vývoj customizace, integrace, a provedení datové migrace.

nasazeni

5. Nasazení

Tato fáze je fáze nasazení systému. Klíčové aktivity této fáze zahrnují také školení uživatelů, UAT testování, apod.

podpora

6. Podpora

Tato fáze definuje aktivity potřebné pro uzavření projektu, support po uvedení do produkce a předání řešení a znalostí zákazníkovi.

Proč si vybrat právě kWare?

20 let
zkušeností ve vývoji SW řešení
750
spokojených uživatelů CRM
99,9%
dostupnost programů Office 365
500
šťastných uživatelů PSW/erp

Příklady uživatelského rozhraní