Aktuality
oddělovač
MENU

Společnosti kWare a Byznys CRM se spojují

Praha, 2.října 2018  –  Společnost Byznys CRM k 2.10. 2018 získala obchodní podíl ve společnosti kWare a převedla do ní své aktivity v oblasti Microsoft Dynamics 365, čímž došlo k faktickému spojení obou společností. Tato transakce se týká převodu zaměstnanců, stávajících zákazníků a v neposlední řadě i nadstavbových modulů pro Dynamics 365. Dochází tak k trvalému spojení týmů specialistů na CRM (Dynamics 365) z obou společností, což přinese jak znatelný nárůst kapacit, tak i schopnost pokrýt mnohem širší škálu oborových řešení. Sloučením obou týmů vzniká jeden z největších a nejzkušenějších týmů specialistů na Microsoft Dynamics 365 v České a Slovenské republice.


„Dnešní oficiální uzavření strategické aliance, jejíž součástí je personální a majetkové provázání obou společností, je vyústěním dlouhodobé spolupráce našich týmů konzultantů a implementačních specialistů,“ uvedl Martin Čejka, spolumajitel Byznys CRM, který se nově stává obchodním ředitelem společnosti kWare. „Naše spolupráce byla doteď postavena jen na projektové bázi. Měli jsme možnost si na několika projektech ověřit výhody plynoucí z toho, že oborová expertíza specialistů z obou společností se velmi vhodně doplňuje, a že v případě větších zakázek jsou naši specialisté schopni efektivně kooperovat,“ říká další ze spolumajitelů a jednatelů Byznys CRM, Petr Hampejs, který se nově stává také prokuristou společnosti kWare. „Výsledkem předchozí spolupráce byla vždy maximální spokojenost našich zákazníků i vedení obou společností, proto chceme dále pokračovat propojeni do jednoho týmu,“ dodal.

Společnost kWare vznikla již v roce 2003. Původně se zaměřovala čistě na ERP systémy a zakázkový vývoj. Postupně se zaměřila i na cloudové řešení Microsoft Office 365, a v rámci divize CRM také na Microsoft Dynamics CRM a Microsoft Dynamics CRM Online. Mezi její klienty dnes patří kupříkladu Komerční banka, KOOPERATIVA poisťovňa, UniCredit Leasing CZ či Expobank CZ.

„Když jsem přišel před více než 2 lety do kWare, tak jsem měl vizi vybudovat opravdu silný tým, který nebude dělat jen bodyshopové zakázky, ale hlavně vlastní implementační projekty pro střední a velké firmy z oblasti bankovnictví a finančních služeb. To se nám myslím podařilo měrou vrchovatou. Jedinou překážkou k dalšímu stupni rozvoje je velikost firmy a obtížné doplňování zkušenými lidmi. Ti na trhu dnes prakticky nejsou. U Byznys CRM oceňuji několik věcí, které mne přiměly přemýšlet o tak složité záležitosti jako je spojení firem. Znám to z předchozích let, kdy jsem tento proces zažil opakovaně. Hlavním důvodem pro tento krok je, že se s jádrem týmu známe již řadu let a vždy byla naše spolupráce velmi úspěšná. Cením si jejich zaujetí pro technologické novinky typu IoT, kterými se poslední dobou zabývají, a rád bych v tomto trendu pokračoval. Dalším krokem by měl být vlastní produkt vedle dnes již řady vyvinutých rozšíření CRM řešení na platformě Microsoft,“ říká Zdeněk Ubry, ředitel a spolumajitel společnosti kWare.

Díky spojení obou firem budou mít stávající zákazníci k dispozici větší konzultační a vývojářské kapacity pro dodatečné úpravy a rozvoj svých CRM řešení. Ti noví pak získají přístup ke špičkovému know-how obou součástí dnes již jednotného týmu CRM profesionálů. Byznys CRM a kWare do společné strategické aliance vkládají i svá oborová řešení jako např. Emailkampaně, která v minulosti vyvinuly. Společná divize CRM se také chystá vyvíjet další vlastní nadstavbová oborová řešení, která bude nabízet i ostatním implementačním partnerům pro Microsoft Dynamics 365. Stávající zákazníci obou společností tvořících nově vzniklou strategickou alianci se nemusí obávat negativního dopadu tohoto spojení, naopak budou profitovat z výrazného rozšíření týmu odborníků, kteří se jim budou věnovat.

O společnosti kWare
Historie společnosti kWare se začala psát v roce 2003. Firma nabízí vlastní podnikové řešení PSW/ERP pro malé a střední firmy a je partnerem společnosti Microsoft pro Microsoft Office 365 a Microsoft Dynamics 365. Dlouhodobě se také věnuje zakázkovému vývoji. Filozofií společnosti kWare je porozumět podnikání svých zákazníků a podporovat je při dosahování jejich podnikatelských cílů formou vzájemně prospěšného a dlouhodobého partnerství.

O společnosti Byznys CRM
Byznys CRM nabízí komplexní služby při projektech CRM pro řízení vztahů se zákazníky nebo xRM pro řízení vztahů s partnery, dodavateli či jinými subjekty. Firma se zaměřuje na komplexní servis ve všech fázích životního cyklu Microsoft Dynamics 365 – od konzultací, přes analýzu funkčních a procesních požadavků, nasazení CRM systému, včetně vlastních add-on balíčků, až po integraci s jinými systémy a poimplementační podporu.

Oddělovač